Team

Christine Wortmann.jpg
Christine Wortmann

Visie en strategie, duurzame gebiedsontwikkeling, verslaglegging
christine.wortmann@primum.nl
+31 6 4613 9518
www.oneworld.nl

CarlaLinkedIN2.jpg
Carla Rongen

Circulair Bouwen, Madaster Materialenpaspoort
carla.rongen@primum.nl
+31 6 8321 7248
www.duurzaam-ondernemen.nl, www.sprout.nl

Dirk van Hout vierkant.jpg
Dirk van Hout

Duurzame gebiedsontwikkeling, Duurzaam GWW
dirk.vanhout@primum.nl
+31 6 8328 4712
www.milieucentraal.nl

MDH_09_08_2018_023 (002) - vierkant.jpg
Max Drath

Circulair en gezond bouwen, architect, bouwbioloog
max.drath@primum.nl
+31 6 1299 7863
www.biobasedbouwen.nl

Emma-Klamer-02_voorwebsitev2.jpg
Emma Klamer

Circulair Bouwen, Madaster Materialenpaspoort
emma.klamer@primum.nl
+31 6 1055 8871
www.p-plus.nl

ines.jpg
Ines Nijland

Visie en strategie, Aanpak Duurzaam GWW
ines.nijland@primum.nl
+31 6 1258 5843
www.despeld.nl

BRS_09-04-2019_056.jpg
Bram Reijnders

Innovatiemanagement, CO2-Prestatieladder, BREEAM
breijnders@avecodebondt.nl
+31 6 1293 8525
www.knowledgemile.amsterdam/home

img-1.jpg
Ursula Zampieri

Visie en strategie, duurzaamheidsbeleid
ursula.zampieri@primum.nl
+31 6 8330 0853
https://www.clientearth.org/

Eva2.png
Eva de Ruiter

Gebiedsontwikkeling, BREEAM, Verduurzaming gemeenten,
eva.deruiter@primum.nl
+31 6 1270 5970

PvL bew klein.png
Peter van Leent

Circulaire Economie, Materialenpaspoort, CO2-Prestatieladder
peter.vanleent@primum.nl
+31 6 1929 0604
www.madaster.com

berend.jpg
Berend Verhulsdonck

DuboCalc, Levenscyclusanalyse, MVO Verslaglegging
berend.verhulsdonck@primum.nl
+31 6 1018 9377
www.vi.nl, www.iculture.nl

Esmeralda-Hemelaar-02_voor websitev2.jpg
Esmeralda Hemelaar

Gezonde gebouwde omgeving, BREEAM, WELL Building Standard
esmeralda.hemelaar@primum.nl
+31 6 8227 4790
www.omapost.nl

Bram-Orsel-02 (2)vierkant.jpg
Bram Orsel

Circulaire economie, Innovatiemanagement, Levenscyclusanalyse
bram.orsel@primum.nl
+31 6 8250 3731
www.discogs.com

Charlotte-Kiep-03 - vierkant.jpg
Charlotte Kiep

Geodata, Omgevingsmanagement, Duurzame Gebiedsontwikkeling
charlotte.kiep@primum.nl
+31 6 8289 1894
www.geoguessr.com/

Thomas vierkant.jpg
Thomas Stegenga

MVO Verslaglegging, Sustainable Development Goals, Visie en strategie 
thomas.stegenga@primum.nl
+31 6 8324 3327
https://www.sdgcompass.org/