Team

Christine Wortmann.jpg
Christine Wortmann

Visie en strategie, duurzame gebiedsontwikkeling, verslaglegging
christine.wortmann@primum.nl
+31 6 4613 9518
www.oneworld.nl

CarlaLinkedIN2.jpg
Carla Rongen

Circulair Bouwen, Madaster Materialenpaspoort
carla.rongen@primum.nl
+31 6 8321 7248
www.duurzaam-ondernemen.nl, www.sprout.nl

MDH_09_08_2018_023 (002) - vierkant.jpg
Max Drath

Circulair en gezond bouwen, architect, bouwbioloog
max.drath@primum.nl
+31 6 1299 7863
www.biobasedbouwen.nl

Emma-Klamer-02_voorwebsitev2.jpg
Emma Klamer

Circulair Bouwen, Madaster Materialenpaspoort
emma.klamer@primum.nl
+31 6 1055 8871
www.p-plus.nl

ines.jpg
Ines Nijland

Visie en strategie, change management, verandercommunicatie
ines.nijland@primum.nl
+31 6 1258 5843
www.despeld.nl
 

Godelief-Wösten-01 (002) - vierkant.jpg
Godelief Wösten

Gezonde en circulaire stad, WELL Building Standard, BREAAM, Social Return
godelief.wosten@primum.nl
+31 6 8292 5987
www.bedrock.nl

Charlotte-Kiep-03 - vierkant.jpg
Charlotte Kiep

Geodata, Omgevingsmanagement, Duurzame Gebiedsontwikkeling
charlotte.kiep@primum.nl
+31 6 8289 1894
www.geoguessr.com/

Bram Reijnders vierkant.jpg
Bram Reijnders

Innovatiemanagement, CO2-prestatieladder, WELL Building Standard
breijnders@avecodebondt.nl
+31 6 1293 8525
www.knowledgemile.amsterdam/home

Dirk van Hout vierkant.jpg
Dirk van Hout

DuboCalc, Duurzaam GWW, CO2-prestatieladder
dirk.vanhout@primum.nl
+31 6 2295 8119

Lars van der Meulen.jpg
Lars van der Meulen

Gezonde gebouwde omgeving, Circulaire economie, Materialenpaspoort
lars.vandermeulen@primum.nl
+31 6 2774 0098
www.duurzaamgebouwd.nl

Eva2.png
Eva de Ruiter

Gebiedsontwikkeling, BREEAM, Verduurzaming gemeenten,
eva.deruiter@primum.nl
+31 6 1270 5970

PvL bew klein.png
Peter van Leent

Circulaire Economie, Materialenpaspoort, CO2-Prestatieladder
peter.vanleent@primum.nl
+31 6 1929 0604
www.madaster.com

berend.jpg
Berend Verhulsdonck

DuboCalc, Levenscyclusanalyse, MVO Verslaglegging
berend.verhulsdonck@primum.nl
+31 6 1018 9377
www.vi.nl, www.iculture.nl
 

Esmeralda-Hemelaar-02_voor websitev2.jpg
Esmeralda Hemelaar

Gezonde gebouwde omgeving, BREEAM, WELL Building Standard
esmeralda.hemelaar@primum.nl
+31 6 8227 4790
www.omapost.nl

Bram-Orsel-02 (2)vierkant.jpg
Bram Orsel

Circulaire economie, Innovatiemanagement, Levenscyclusanalyse
bram.orsel@primum.nl
+31 6 8250 3731
www.discogs.com

Peter Hameleers vierkant.jpg
Peter Hameleers

MVO Verslaglegging, Kwaliteitsverbetering processen
peter.hameleers@primum.nl
+31 6 5714 2415
www.iflscience.com

Marjanne.jpg
Marjanne Klasen

Meetbaarheid van duurzaamheid in EMVI-aanbestedingen
mklasen@avecodebondt.nl
+31 6 2812 3040
www.17doelendiejedeelt.nl

Cheriena Soechit vierkant.jpg
Cheriena Soechit